AT0603CRD07237RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603CRD07237RL
JLCPCB Part #
C2143231
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS