RC0201FR-07604RP
MFR.Part #
RC0201FR-07604RP
JLCPCB Part #
C5716588
Description
-55℃~+125℃ 50mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS