RT0402CRE0718RL
MFR.Part #
RT0402CRE0718RL
JLCPCB Part #
C3954064
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS