AT0603CRD0719K1L
MFR.Part #
AT0603CRD0719K1L
JLCPCB Part #
C4239578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS