RT0805CRE0717R8L
MFR.Part #
RT0805CRE0717R8L
JLCPCB Part #
C2136092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS