RC0402JR-13510KL
MFR.Part #
RC0402JR-13510KL
JLCPCB Part #
C7273727
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS