AT0603CRD07196KL
MFR.Part #
AT0603CRD07196KL
JLCPCB Part #
C4210962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS