RE0805DRE076K49L
MFR.Part #
RE0805DRE076K49L
JLCPCB Part #
C859530
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS