FMP100FTE52-634R
MFR.Part #
FMP100FTE52-634R
JLCPCB Part #
C1382072
Description
-55℃~+155℃ 1W 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS