AT0603BRD07845RL
MFR.Part #
AT0603BRD07845RL
JLCPCB Part #
C855975
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS