RE1206DRE071K47L
MFR.Part #
RE1206DRE071K47L
JLCPCB Part #
C4119458
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS