MFR25SDRF52-6K98
MFR.Part #
MFR25SDRF52-6K98
JLCPCB Part #
C3510153
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS