AT0603BRD0722R1L
MFR.Part #
AT0603BRD0722R1L
JLCPCB Part #
C855723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS