CFR25SJT-52-180K
MFR.Part #
CFR25SJT-52-180K
JLCPCB Part #
C3567666
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 180kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS