HHV-50FB-52-887K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-887K
JLCPCB Part #
C3487943
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS