AT0603BRD07162RL
MFR.Part #
AT0603BRD07162RL
JLCPCB Part #
C855639
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS