AC2010FK-7W432KL
MFR.Part #
AC2010FK-7W432KL
JLCPCB Part #
C20143264
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS