AT0402DRE07976RL
MFR.Part #
AT0402DRE07976RL
JLCPCB Part #
C2109790
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS