AC0805FR-078R25L
MFR.Part #
AC0805FR-078R25L
JLCPCB Part #
C229038
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS