RE1206DRE07680RL
MFR.Part #
RE1206DRE07680RL
JLCPCB Part #
C4086266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS