AT0402DRE078K25L
MFR.Part #
AT0402DRE078K25L
JLCPCB Part #
C4238375
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS