RT0805WRC07267RL
MFR.Part #
RT0805WRC07267RL
JLCPCB Part #
C1725808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 267Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS