AC1206FR-7W16RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W16RL
JLCPCB Part #
C6114245
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS