AT0402DRE0782KL
MFR.Part #
AT0402DRE0782KL
JLCPCB Part #
C2109551
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS