MFP50SBRE52-87K6
MFR.Part #
MFP50SBRE52-87K6
JLCPCB Part #
C1772065
Description
-55℃~+155℃ 500mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS