AR0603JR-0751RL
MFR.Part #
AR0603JR-0751RL
JLCPCB Part #
C4209038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS