AT0402DRE0782K5L
MFR.Part #
AT0402DRE0782K5L
JLCPCB Part #
C2109565
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS