RT0402DRE0782K5L
MFR.Part #
RT0402DRE0782K5L
JLCPCB Part #
C854046
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS