SG73P1EWTTP26R1F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP26R1F
JLCPCB Part #
C4063399
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS