AT0402CRD0771R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402CRD0771R5L
JLCPCB Part #
C2142644
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS