RE1206DRE0711K8L
MFR.Part #
RE1206DRE0711K8L
JLCPCB Part #
C4023000
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS