MFR-50FTE52-249R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-50FTE52-249R
JLCPCB Part #
C1378128
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS