AC2512FK-073K83L
MFR.Part #
AC2512FK-073K83L
JLCPCB Part #
C4300376
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS