AT0402CRD0742K2L
MFR.Part #
AT0402CRD0742K2L
JLCPCB Part #
C3992272
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS