AT0402CRD0727K4L
MFR.Part #
AT0402CRD0727K4L
JLCPCB Part #
C4144594
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS