HHV-50FR-52-5M9
MFR.Part #
HHV-50FR-52-5M9
JLCPCB Part #
C1764063
Description
-55℃~+155℃ 5.9MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS