RT1210WRD07187RL
MFR.Part #
RT1210WRD07187RL
JLCPCB Part #
C4191574
Description
-55℃~+125℃ 187Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS