AT0402BRE076K49L
MFR.Part #
AT0402BRE076K49L
JLCPCB Part #
C5570785
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS