RC0402FR-074M75L
MFR.Part #
RC0402FR-074M75L
JLCPCB Part #
C477733
Description
-55℃~+155℃ 4.75MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS