RT1210WRD07909KL
MFR.Part #
RT1210WRD07909KL
JLCPCB Part #
C3976640
Description
-55℃~+125℃ 250mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS