AT0402BRD0793K1L
MFR.Part #
AT0402BRD0793K1L
JLCPCB Part #
C851146
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS