RT1206BRE0730K1L
MFR.Part #
RT1206BRE0730K1L
JLCPCB Part #
C871227
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS