RT1206CRD07180RL
MFR.Part #
RT1206CRD07180RL
JLCPCB Part #
C2148758
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS