AC0603JR-7W750RL
MFR.Part #
AC0603JR-7W750RL
JLCPCB Part #
C5575850
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS