AT0402BRD0759RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402BRD0759RL
JLCPCB Part #
C851062
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS