AHA50AFB-3K74
MFR.Part #
AHA50AFB-3K74
JLCPCB Part #
C1568545
Description
3.74kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS