RMS04FT1212
MFR.Part #
RMS04FT1212
JLCPCB Part #
C208792
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS