AT0402BRD0722R1L
MFR.Part #
AT0402BRD0722R1L
JLCPCB Part #
C850896
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS