RC0201DR-079K09P
MFR.Part #
RC0201DR-079K09P
JLCPCB Part #
C6263379
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS