RT0603BRD0747RL
MFR.Part #
RT0603BRD0747RL
JLCPCB Part #
C326724
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS